Potrzebne mi woreczki strunowe do przewiezienia ważnych dokumentów

Witam, mam na imię Magda. Od kilu lat prowadzę swoją własną działalność, jednak już za kilka tygodni za sprawą rozszerzenia działalności mojej firmy zmuszona będę do zmiany biura. W związku z tym mam do przewiezienia ogromną ilość bardzo ważnych dokumentów oraz teczek z danymi firmy.

Woreczki strunowe do transportu

woreczki strunoweBardzo zależy mi na tym, żeby podczas transportu nic nie ucierpiało. Dlatego też zależy mi na jak najlepszych formach zabezpieczenia. Zamówiłam już wszelkiego rodzaju opakowania kartonowe. Jednak ciągle mam wątpliwości, czy w ramach zabezpieczenia kupić koperty foliowe? Tak jak już wcześniej pisałam dokumenty, które mam zamiar przewieźć są bardzo ważne, nie wystarczy, że spakuje je w kartony fasonowe, bo przecież jeśli będzie padał deszcz, to taki karton z pewnością zmoknie razem z zawartością. Myślicie, że koperty bąbelkowe uchroniłyby przed takim zagrożeniem moje dokumenty? Pewnie myślicie, że niepotrzebnie panikuje. Może macie rację, ale mam naprawdę przykre doświadczenia z transportem, jeśli chodzi o różnego rodzaju przeprowadzki, dlatego też nie dziwcie się moim pytaniami. Ja naprawdę w miarę możliwości chciałabym jak najlepiej zabezpieczyć swój transport nawet, jeśli miałabym w absurdalnych ilościach zamawiać trwale wykonane woreczki strunowe. Wierzcie mi lub nie, ale wyznaję zasadę, że przezorny zawsze ubezpieczony. Dlatego też lepiej zamówię te koperty foliowe, zapakuje je w kartony i dopiero wtedy będę miała święty spokój. Chyba, że wy znacie jakiś lepszy i mniej czasochłonny sposób na zabezpieczenie dokumentów. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wasze wskazówki.

Chciałabym też abyście podpowiedzieli mi gdzie tanio kupię taśmy pakowe. To tyle z mojej strony, teraz czekam na wasze wiadomości. Pozdrawiam serdecznie i życzę wam miłego wieczoru. Cześć!

Źródło: http://pakowacz.eu