Praca w hotelu z salą weselną

Od jakiegoś czasu szukałam pracy. Mieszkam na co dzień w Warszawie także nie obawiałam się tego, że znalezienie pracy będzie stanowiło dla mnie jakiś istotny problem. Wiadomo bowiem, że jednak w Warszawie jest dosyć dużo pracy i jeśli tylko ktoś chce to ją znajdzie.

Sala weselna z noclegiem wyglądała zachęcająco

sala weselna z noclegiemA ja bardzo chciałam znaleźć pracę. Nie mogłam pozwolić sobie na jakieś bardo długie szukanie pracy bo mam swoje co miesięczne zobowiązania do zapłacenia. Gdy przeglądałam ogłoszenia spodobało mi się szczególnie jedno na które postanowiłam od razu aplikować. Szukano kogoś do hotelu w Piasecznie i ja uważam, że bym się świetnie nadawała na takie stanowisko. Kiedyś podczas studiów pracowałam w hotelu za granicą i praca tam bardzo mi się podobała. Weszłam na stronę internetową hotelu i zobaczyłam, że jest tam na przykład klimatyzowana sala weselna z noclegiem w Warszawie i na zdjęciach wyglądała naprawdę ładnie. Uważam, że ładna sala weselna potrafi przyciągnąć dużo klientów. Była także naprawdę duża sala bankietowa, w której można było organizować bale albo na przykład studniówki. Ona także uważam, że była niezwykle wytworna. Jedna sala była mała. Mogła pomieścić góra czterdzieści osób. I z tego co przeczytałam była to sala gdzie pierwsza komunia się odbywała albo inne mniejsze uroczystości. No jak znam życie to niektórzy zapraszają tyle gości na komunię dziecka, że muszą pewnie wynajmować salę taką jak na wesele. No ale pewnie są też i tacy, którzy wynajmują tą wielką salę bankietową na wesela. Wszystko zależy przecież od zasobności portfela. W każdym razie miejsce to tak mi się spodobało, że stwierdziłam od razu że właśnie tam mogłabym pracować.

Gdy wysłałam aplikację z niecierpliwością czekałam aż ktoś się do mnie odezwie. Po paru dniach rzeczywiście ktoś zadzwonił i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do hotelu.