Pracuję jako informatyk dla sklepu z luksusową odzieżą damską

Moja mama otworzyła sklep odzieżowy. Moda była jej mocną stroną. Jednak zupełnie nie znała się na reklamie. Sprzedawała bardzo drogie produkty i ciężko było jej znaleźć odpowiednie klientki. Ja akurat ukończyłem studia.

Luksusowa odzież damska pochodzi z Włoch

luksusowa odzież damskaByłem młodym informatykiem poszukującym dobrego etatu. Na początku marzyłem o pracy w dużej korporacji. Jednak zauważyłem, że stawia ona na wyzysk. Pewnego dnia się poddałem i zostałem w domu. Moja mama postanowiła zostać moją szefową i mnie zatrudnić. Musiałem stworzyć dla niej stronę internetową na której można zrobić luksusowe zakupy online. To było dla mnie wyzwanie. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z środowiskiem mody. Na szczęście pracownice w sklepie we wszystko mnie powoli wprowadzały. Dowiedziałem się czym charakteryzuje się dobra luksusowa odzież damska włoska i jakie marki najbardziej interesują potencjalnych klientów. Miałem przed sobą bardzo dużo pracy. Z natury byłem prawdziwym profesjonalistą i chciałem aby wszystko tworzyło ze sobą spójną całość. Postanowiłem wprowadzić brązowe tło i specjalną grafikę. Dzięki temu luksusowe torebki wyglądały znacznie lepiej. Były zrobione ze skóry. Zrobiłem zdjęcia całej kolekcji i dodałem je do internetowego sklepu. Również zadbałem o świetne opisy. Odzież włoska potrafiła być naprawdę droga i nie każdy mógł sobie na nią pozwolić. Ja starałem się aby zachęcić wszystkie osoby do jej kupna. To był mój cel. Poświęciłem na to wiele godzin. Założyłem także specjalne forum, na którym można było wymienić swoje zdanie na temat świata mody. Dzięki temu zyskaliśmy trochę większą popularność. Nasze torebki włoskie były wysoko oceniane. Czasami wprowadzaliśmy ciekawe promocje, które zachęcały różne osoby.

To było coś nowego. Nawet osoby, które poszukiwały dla kogoś prezentu odwiedzały naszą działalność. Nasze sprzedawczynie potrafiły doradzić każdej osobie. Dzięki temu luksusowe zakupy nie sprawiały nikomu żadnej trudności.