Praktyczna i modna sztukateria

Każde pomieszczenie można zaprojektować w atrakcyjnym stylu. Sklepy z artykułami wnętrzarskimi oraz hurtownie budowlane oferują wiele oryginalnych dodatków i materiałów wykończeniowych. Zarówno pokój dzienny, jak i łazienka czy sypialnia mogą zachwycać oryginalną koncepcją aranżacyjną.

Szeroki wybór wysokogatunkowych listew podłogowych

listwy przypodłogowe mardomStarannie wykończone wnętrza zawsze kojarzą się z profesjonalizmem i dbałością o wszystkie szczegóły. W domowych aranżacjach warto zastosować sztukaterię, która nadaje pomieszczeniom niebanalnego charakteru, a przy tym ma praktyczne zalety. Wysokogatunkowe listwy przypodłogowe Mardom wykonywane są z trwałego polistyrenu, odpornego na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki takim listwom można ukryć ewentualne nierówności powierzchni oraz przewody kablowe. W asortymencie proponowane są listwy w różnych szerokościach i wzorach. W zależności od wielkości pomieszczenia oraz stylu aranżacyjnego można dopasować efektowne modele. Najbardziej uniwersalne są listwy białe, które pasują do każdego wnętrza, zawsze wyglądają bardzo estetycznie i profesjonalnie. Dla miłośników dekoracyjnych form polecane są ozdobne listwy wykończeniowe – np. ze stylowymi frezowaniami, a nawet motywami florystycznymi. Oprócz listew przypodłogowych w sprzedaży dostępne są również listwy ścienne i sufitowe, które mogą stanowić uzupełnienie eleganckich pomieszczeń. Można też wykorzystać rozety, które pięknie wyeksponują oryginalny żyrandol lub stylową lampę.

W efektownych wnętrzach bardzo skrupulatnie dobierane są meble oraz wyposażenie dodatkowe. Niemałą rolę odgrywają też detale wykończeniowe oraz wszystkie dekoracje. W komfortowych i klimatycznych pomieszczeniach można z przyjemnością wypoczywać po każdym intensywnym dniu.