Producent mebli jest polecany

Jakiś czas temu miałam okazję poznać ciekawego chłopaka. Spodobaliśmy się sobie od razu. Szybko załapaliśmy dobry kontakt. Mieliśmy dużo wspólnych tematów. Zupełnie nie spodziewałam się tego wszystkiego ale już po roku wzięliśmy ślub. Michał jest moim mężem i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. 

Meble do kawiarni są ważne

meble do kawiarni producentKiedy się poznaliśmy Michał prowadził swoją firmę a ja z racji tego, że jestem księgową to zajęłam się jego wszystkimi rozliczeniami. Nasza firma dobrze prosperuje na rynku. Michał ma wiele zleceń i dobrze sobie radzi wśród konkurencji. Ja także poza sprawami księgowymi postanowiłam mu pomóc w szukaniu zleceń. Im więcej zleceń tym dla firmy lepiej. Moja znajoma prowadzi kawiarnię za granicą i ostatnio wspominała mi że będzie szukała kolejnego lokalu. Jej sieć dobrze się rozwija więc postanowiłam zaproponować jej nasze meble do kawiarni. Meble do kawiarni producent muszą być dobrej jakości wówczas jest pewność, że będą długo służyć. My korzystamy z najlepszych materiałów. Współpracujemy z dobrymi dostawcami bo zależy nam na jakości. Zatrudniamy dobrych pracowników, którzy jeżdżą na różne szkolenia. Zainwestowaliśmy sporo pieniędzy w nowoczesne maszyny żeby meble przygotowywane przez nas były eleganckie i gustowne. To nam się opłaciło bo nasi klienci są zadowoleni i chętnie do nas wracają lub polecają nasze usługi. Mojej koleżance zaproponowaliśmy przystępne ceny i zdecydowała się skorzystać z naszych usług.

Jej nowa kawiarnia byłą bardzo duża więc to było dla nas fajne zlecenie. Poza tym dużo osób zainteresowało się naszą firmą dzięki współpracy z nią i mieliśmy już kilka zapytań, które może przełożą się na konkretne zlecenia. Cieszę się, ze Michał jako producent jest doceniany i polecany. Jestem z niego dumna.