Prywatni kurierzy dostarczą paczkę do Polski

Czy można wysłać paczkę do Polski z Anglii i zapłacić za taką usługę mniej niż sto złotych? Okazuje się, że można i to nawet taką o całkiem sporej wadze. Trzeba tylko znaleźć kuriera lub firmę kurierską, która nie należy do globalnej sieci. Chodzi o to, że w Anglii działają polscy kurierzy, którzy zajmują się osobiście przewożeniem paczek do naszego kraju.

Jak znaleźć dobrego i doświadczonego kuriera?

doświadczony kurier z anglii do polskiZałóżmy, że mamy do wysłania paczkę do Polski. Paczka waży około dwudziestu kilogramów i spakowana jest w pudełko o standardowym gabarycie i kształcie. Taką przesyłkę możemy wysłać za niespełna sto złotych, więc za naprawdę dobre pieniądze. Najpierw trzeba tylko znaleźć w internecie ogłoszenia, w których swoje usługi oferuje doświadczony kurier z Anglii do Polski. Moc internetu jest tak ogromna, że znalezienie prywatnej firmy kurierskiej nie zajmie więcej niż minutę. Zanim zdecydujemy się na kogoś konkretnego to przyjrzyjmy się uważnie cenom. Znajdźmy po prostu najtańszą ofertę w systemie door to door. Korzystając z usług prywatnych polskich firm kurierskich pamiętajmy, że przesyłka pojedzie do Polski samochodem. Nie można do niej spakować żywności ani roślin czy zwierząt, ale to chyba dla każdego jest oczywiste. Kurierzy prywatni oferujący przesyłki w świetnych cenach dają sobie około trzech dni na dostarczenie paczki do odbiorcy w Polsce. Zbierają oni jak najwięcej paczek i przewożą je do kraju drogą lądową.

Prywatnego kuriera można znaleźć również dzięki poleceniom. Warto popytać znajomych w jaki sposób i w jakiej cenie wysyłają oni paczki do Polski. Kurier z polecenia to zawsze większa pewność. Jeśli nikt nam nikogo nie poleci to wówczas wystarczy przejrzeć ogłoszenia internetowe. W każdym angielskim mieście takich kurierów znajdziemy przynajmniej kilkudziesięciu.