Przesuwna szafa wnękowa tylko na wymiar

Od wielu lat w polskich domach montuje się szafy przesuwne. Robi się to w taki sposób, że są one niejako wnęką w pomieszczeniu i taka jest też koncepcja tego rodzaju mebla. Mają one jedną wielką zaletę. Wykorzystują maksymalnie przestrzeń, na której są zamontowane. Tego typu szafę można zrobić na całej długości ściany i wykorzystać całą dostępną powierzchnię.

Najlepsza szafa to taka z przesuwanymi drzwiami

przesuwne szafy wnękowe poznańNa zamontowanie szafy będącej jednocześnie wnęką ścienną może zdecydować się każdy, kto tylko ma trochę wolnej przestrzeni w domu lub w mieszkaniu. A przecież każdy ma jakoś rozplanowane umieszczenie w domu szafy na ubrania. Zamiast kupować szafę wolnostojącą lepiej zdecydować się na przesuwne szafy wnękowe Poznań jest miastem, w którym takie szafy robi wielu producentów mebli. I co najlepsze – ten rodzaj mebli w zabudowie cieszy się ogromną popularnością. Dzięki temu, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wystarczy spojrzeć na to jak wiele miejsca zajmują szafy wolnostojące a i tak nie wykorzystują one całej powierzchni ściany, przy której są postawione. A szafę wnękową z przesuwanymi drzwiami robi się pod konkretny wymiar ściany. Jej montaż to właściwie nic innego jak obsadzenie jej w ścianie. A taką szafę wnękową robi się tylko na wymiar. Można ewentualnie zamówić szafę z ogólnodostępnych wzorów w sklepach meblowych, ale i tak jej końcowa forma będzie dopasowana do wymiarów ściany, w której chcemy ją obsadzić.

Zamawiając szafę przygotowaną pod konkretne wymiary musimy liczyć się z tym, że na jej zrobienie trzeba będzie trochę poczekać. Większość firm realizuje zlecenia w około dwóch tygodni. Na pewno warto skorzystać z oferty producentów mebli w tym zakresie, bo za równowartość gotowej szafy można mieć taką, która pokryje całą długość ściany i maksymalnie wykorzysta jej przestrzeń.