Przyjęcia firmowe w województwie śląskim

Imprezy firmowe to świetna rzecz, której zdecydowanie nie powinniśmy unikać. Jest to świetna szansa na zintegrowanie się z innymi pracownikami i znalezienie wspólnego języka, by później lepiej współpracowało się nam również w pracy. Poza tym, takie eventy nie zawsze muszą być nudne – ludzie z pracy mogą się okazać fajniejsi niż mogło nam się zdawać.

Impreza firmowa nie musi być zła

najlepsze imprezy firmowe - GliwiceZawsze byłam sceptycznie nastawiona do przyjęć firmowych. W końcu po co to wszystko? Praca to praca, nie muszę lubić ludzi z którymi pracuję, ani oni nie muszą lubić mnie. Jednak kiedy znalazłam nową pracę i ogłoszono przyjęcie uznałam, że spróbuję i pójdę na nie, nawet jeśli miałabym tylko utwierdzić się w przekonaniu, że mi się nie spodoba. Wiem, że organizatorzy, których wyjął szef byli ponoć naprawdę nieźli w swoim fachu. Najlepsze imprezy firmowe – Gliwice – to było ich hasło. Cóż, mimo mojej niechęci, okazało się, że naprawdę tak było. Impreza była przygotowana w bardzo elegancki i ekskluzywny sposób. Byłam zaskoczona, bo nie liczyłam na taki przepych. Na początku byłam przez to jeszcze bardziej spięta i nie mogłam doczekać się aż wyjdę, ale później zagadała do mnie koleżanka z pracy, której szczerze nie trawiłam i… okazała się być naprawdę miła, reszta z resztą też. Atmosfera szybko się rozluźniła, co było dla mnie ogromnym szokiem, ale chyba w pozytywnym sensie. Chyba polubię imprezy firmowe.

Jeżeli idziemy na przyjęcie organizowane przez firmę dla pracowników, nie zrażajmy się – to może być dla nas fajna szansa na porozmawianie z ludźmi, za którymi z pozoru nie przepadamy, albo wypić lampkę wina z tymi, z którymi od początku się dogadywaliśmy. Jeśli przy okazji szef znajdzie dobrą firmę, która to zorganizuje, to będzie perfekcyjnie.