Skup tonerów

Od dziesięciu lat jestem pracownicą firmy, która zajmuje się sprzedażą oraz skupem tonerów. W sprzedaży posiadamy tonery do drukarek laserowych. Można również dostać u nas tonery do drukarek OKI. Również posiadamy tonery do drukarek Lexmark.

Jak się okazuje, tonery możemy również spokojnie sprzedać w skupie

toner do drukarki laserowejKażdy toner do drukarki laserowej ma u nas tańszy zamiennik. Skupujemy prawie każde puste tusze i tonery. I do drukarek atramentowych i do laserowych. Jednak żebyśmy mogli skupić puste tonery to mamy kilka wymagań. Nie przyjmujemy tonerów, które są po regeneracji ani uszkodzone w sposób wskazujący, że była próba napełnienia go tuszem. Tonery nie mogą być pęknięte i zarysowane. Nie mogą posiadać widocznej korozji. Na elementach metalowych nie może być widoczna rdza. Na tonerze w miejscu dysz drukujących nie może być żadnych wgnieceń. I przede wszystkim muszą być sprawne. Musieliśmy wprowadzić takie obostrzenia bo na początku naszej działalności skupowaliśmy wszystko, a później się okazało, że przyniosło nam to tylko straty. Wiele jest sytuacji, w których klienci są oburzeni, że nie chcemy czegoś przyjąć. Ale przecież nie możemy sobie pozwolić na wyrzucanie pieniędzy w przysłowiowe błoto. Po tylu latach pracy stałam się odporna na zażalenia i roszczenia klientów. Chociaż bardzo często zdarzają się tacy, którzy myślą, że jak mają do czynienia z kobietą to więcej im się uda.

Na całe szczęście takich ewenementów jest coraz mniej. A w większości przychodzą do nas uczciwi i zadowoleni klienci. Bardzo lubię swoją pracę i nie chciałabym jej zamienić na żadną inna.

Źródłem informacji była strona http://tonerydodrukarek.pl