Sprzęt do robienia baniek mydlanych

Moja córka będzie niedługo obchodzić piąte urodziny. Z tej okazji organizujemy dla niej przyjęcie, na które zaproszone są jej koleżanki i koledzy z przedszkola. Poza tym przyjęciem, dzień wcześniej, przyjedzie też rodzina. Czekają nas więc dwie imprezy. Chce przygotować córce niespodziance, zapewniają jej na imprezach specjalną oprawę.

Bańki mydlane na dziecięcym przyjęciu

gęsty koncentrat do baniek mydlanychDla dzieci ich urodziny to bardzo ważne wydarzenie do świętowania, na które czekają tygodniami. Cieszą się one nie tylko z tego, że dostaną prezenty, ale też z tego, że czeka ich spotkanie z koleżankami i kolegami, pełne zabaw i smakołyków. Przygotowując imprezę dla mojej córki, postanowiłam zadbać o odpowiednią oprawą. Córka uwielbia bańki mydlane, kupiłam więc gęsty koncentrat do baniek mydlanych oraz specjalny sprzęt, który produkuje bańki bez naszej ingerencji. Dzięki temu bajkowe kulki będą unosić się w ogrodzie przez cały czas trwania imprezy. To koncentratu dołączony był też zestaw do samodzielnego dmuchania baniek. Składa się on z różnych przyrządów, które pomagają tworzyć zarówno małe, jak i duże bańki. Dzieci, jeżeli będą chciały, będą mogły samodzielnie dmuchać bańki. Jak chodzi o płyn, to zamówiłam kilka większych butelek. Nie muszę się więc martwić o to, że w pewnym momencie zabraknie tej uwielbianej przez dzieci atrakcji. Cieszę się z mojego pomysłu z bańkami. Nie dość, że sprawię dzieciom radość, to jeszcze wyjdą piękne zdjęcia z przyjęcia.

Bańki mydlane są doskonałym sposobem na uświetnienie dziecięcych imprez, na przykład urodzin, szczególnie wtedy, kiedy odbywają się one na dworze. Ja również zakupiłam zestaw do baniek mydlanych, które pojawią się na piątych urodzinach mojej córki. Zrobiłam też zapas koncentratu, żeby nie zabrakło go do zabawy.