Stussy i inne ubrania na randkę

Randka to wyjątkowe spotkanie, na którym każdy chce zrobić niezapomniane wrażenie na drugiej osobie. Z drugiej strony, jeżeli nie wybieramy się do teatru albo na inną podobnie oficjalną okoliczność, wcale nie trzeba ubierać się specjalnie elegancko.

Miłość i Stussy

StussyMożna wybrać coś swobodnego, a zarazem stylowego na przykład firmy Stussy. Na spacer po parku sprawdzi się zwykle zestawienie takie jak rurki, koszula trampki i na przykład czapka Backyard Cartel. Trzeba pamiętać, że jeżeli starannie dobierzemy stylizacje, to z pewnością ta druga strona to doceni, bo będzie to oznaczało że chcemy zrobić na nich dobre wrażenie i że ją szanujemy. Nawet taki podstawowy element garderoby jak koszulka KOKA, można wystylizować na różne sposoby, zarówno z wąskimi  spodniami jak i na przykład jeansami baggy. Do tego wystarczy narzucić kurtkę Stussy, by mieć outfit zarówno na cieplejsze jak i chłodniejsze dni. Warto wiedzieć, że ważną rolę odgrywają również dodatki jak na przykład modny zegarek dla mężczyzny czy oryginalne kolczyki dla dziewczyny. Modne stroje wcale nie muszą być drogie. Wystarczy na przykład wyszukiwać okazje w sieci, ponieważ sklepy internetowe oferują okresowy wyprzedaże i rabaty. Dzięki temu można wyposażyć się w dobrej jakości rzeczy na przykład firmy Backyard Cartel, które posłużą nam przez wiele sezonów. Jeżeli nie masz pomysłu jak zestawić poszczególne rodzaje ubrań ze sobą, by na przykład ciekawie wyglądać na randce, inspiracją mogą być blogi modowe, które pokazują w jaki sposób można komponować poszczególne elementy garderoby ze sobą, tak by na przykład przy użyciu tylko jednego elementu takiego jak koszulka KOKA stworzyć nawet 5 lub więcej stylizacji.

Do stworzenia ciekawego outfitu na randkę tak naprawdę nie potrzeba pełnej garderoby, ale  odrobinę wyobraźni. Dzięki niej na pewno zrobisz wrażenie na ukochanej osobie.