Świece Kringle Candle w galerii

Niedawno koło moje pracy powstała nowa galeria handlowa. W sumie to z koleżankami z pracy byłyśmy bardzo ciekawe tego jakie sklepy się tam znajdują. Ja nie miałam za bardzo czasu na to żeby iść do tej nowej galerii po pracy ale stwierdziłam,że na pewno udam się tam w weekend.

Świece Kringle Candle w dobrej cenie

świece Kringle CandleZa to koleżanki były już tam od razu po otwarciu i opowiadały mi jakie to super sklepy tam są. Zresztą każda z nich kupiła tam sobie naprawdę coś ładnego. Dlatego też nie mam powodu żeby im nie wierzyć w to że są tam naprawdę fajne sklepy. W weekend mąż został z dzieckiem a ja wzięłam samochód i pojechałam do galerii. Było oczywiście bardzo dużo ludzi jednak mi udało się jakoś zaparkować. Chciałam bardzo kupić sobie jakąś spódnicę i miałam nadzieję, że jakąś ładną znajdę. dy chodziłam po galerii zaintrygował mnie sklep ze świecami yankee candle, który widziałam już kiedyś za granicą.Wiem, że yankee candle świece pachną naprawdę intensywnie. Weszłam do tego sklepu i od razu poczułam zapachy. Stały tam woski zapachowe, które były naprawdę pięknie zapakowane. Były także musujące kuli do kąpieli, które były w takich małych skrzyneczkach. A także były tam świece zapachowe Kringle Candle, które były w takiej cenie, że stwierdziłam że co najmniej jedną kupię na pewno. Było tam tak dużo różnych zapachów że zaczęłam się już zastanawiać nad tym, które zapachy mi się podobały bardziej a które mniej. Zaczęłam w sumie żałować że wąchałam je wszystkie bo już mi się myliły. jednak zdecydowałam się na zapach po opisie. I wzięłam świecę, która pachniała ciasteczkami.

Ja bardzo lubię takie słodkie zapachy w domu i myślę zresztą że do mojego mieszkania taki zapach będzie pasował. W galerii potem znalazłam także bardzo ładną spódnicę. Jednak najwięcej czasu spędziłam w tym sklepie ze świeczkami.