Sylwestrowy pokaz fajerwerków

I kolejny rok przeszedł do historii. Mamy już nowy rok, który rozpoczął się w naprawdę huczny sposób. Sylwester w naszym mieście od lat nie był tak atrakcyjny. Zaproszono gwiazdy nie tylko polskiego, ale i światowego formatu, a w centrum miasta bawiło się kilkanaście tysięcy osób. Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w tak dużej imprezie.

Sztucznie ognie na miejskim sylwestrze

pokaz sztucznych ogniW tym roku Sylwestra postanowiłam spędzić wraz ze znajomymi pod gołym niebem. Tym bardziej, że impreza na rynku miastowym zapowiadała się niezwykle obiecująco. I nie zawiedliśmy się. Zabawa była przednia a wraz z nami Nowy Rok witało kilkanaście tysięcy osób. Na scenie bawiliśmy się wraz z gwiazdami polskiej i światowej estrady. Największą atrakcją jednak okazał się pokaz sztucznych ogni, połączony z grą świateł. Trwał on bardzo długo, bo blisko pół godziny. Grana na żywo muzyka, różnorodność fajerwerków i kolorowe światła na kamienicach stworzyły podniosłą atmosferę. Na kilkanaście minut zebranemu tłumowi zaparło dech w piersiach. Takiego czegoś nie widziałam w całym swoim życiu. Pokaz sztucznych ogni był w pełni ufundowany przez miasto. W stworzenie tego spektaklu zaangażowano najlepszych pirotechników w Polsce. Cała impreza była doskonałym otwarciem nowego roku w naszym mieście a przy okazji doskonałą reklamą. Kolejny miejski sylwester przyciągnie na pewno jeszcze większą grupę ludzi nie tylko z naszego miasta, ale też spoza. Pokaz sztucznych ogni zaś na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

Ostatni Sylwester okazał się jednym z najbardziej magicznych w naszym mieście. Zarząd miejski przygotował najwyższej klasy imprezę wraz z fantastycznym pokazem sztucznych ogni. Najlepsi pirotechnicy w Polsce zapewnili nam zapierający dech w piersiach spektakl.