Szukam dobrego miejsca na szyld podświetlany

Witam. Jestem początkującym przedsiębiorcą i chciałbym się zapytać was, jako osoby bardziej doświadczone na temat reklamy własnego przedsiębiorstwa. Oklejanie samochodów to moje zajęcie. Oczywiście zaraz ktoś może mi zarzucić, że niby pracuje w reklamie a na niczym się nie zna.

Szyldy podświetlane – gdzie zamontować?

szyldy podświetlaneJednak w Krakowie jestem od niedawna i nie wiem na jakiej ulicy jest dobrze się promować, a na której raczej nie, ponieważ okolica jest nieciekawa i może to wpływać na postrzeganie mojego biznesu. Wiecie jak to jest, szczególnie wtedy, gdy jest to dzielnica któregoś z klubów piłkarskich. Zdecydowałem się na szyldy reklamowe, chociaż wiele osób mówi, że jest to mało skuteczna forma reklamy. Być może tak jest, jednak jako osoba nowa w tym mieście, nowy przedsiębiorca muszę dać się zauważyć swoim nowym, potencjalnym klientom. Chciałbym, aby szyld znalazł się w wysokim miejscu miasta, tak aby był dobrze widoczny. Najlepiej, gdyby był w okolicy centrum czy w jego okolicach. W sumie, zainteresowany jestem kilkoma lokalizacjami, dlatego jestem otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie. Chciałbym, aby dwa nowocześnie wyglądające szyldy podświetlane z Krakowa były. Fajnie byłoby, gdyby lampy, które będą podświetlać były w jednym wypadku u góry a w drugim na dole, dzięki czemu nocą będzie to dawało bardzo fajny efekt

. Projekt mam, ponieważ sam działam w dziale marketingu i reklamy. Chodzi mi tylko i wyłącznie dobrą lokalizację na szyldy reklamowe. Liczę, że nie zostawicie mnie z tym problemem samego i pomożecie wybrać najlepsze lokalizacje. Pozdrawiam.