Szybki zabieg zamgławiania

Powietrze, którym oddychamy jest pełne wszelkich bakterii i wirusów, które mogą w większym lub mniejszym stopniu być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nie zlikwidujemy ich przez wietrzenie pomieszczeń, bo tu konieczne jest skuteczne odkażanie.

Gdzie jest stosowane zamgławianie ULV?

zabieg zamgławiania ULV warszawaPowierzchnie płaskie takie jak blaty kuchenne, drzwi, podłogi czy nawet przedmioty codziennego użytku, łatwo jest zdezynfekować stosując specjalne detergenty. Jednak chcąc pozbyć się groźnych bakterii i wirusów z powietrza, trzeba wykonać specjalny zabieg odkażający. Na rynku jest dostępnych kilka metod odkażających, które są realizowane przez profesjonalne firmy. Najczęściej stosowany jest zabieg zamgławiania ULV Warszawa jest miastem, w którym bardzo dużo firm z niego korzysta. Ze względu na specyfikę tejże metody, mogą ją przeprowadzać jedynie specjaliści, którzy dysponują odpowiednim generatorem mgły i posiadają wymagane kwalifikacje i doświadczenie. Do zamgławiania wykorzystywany jest określony środek bakteriobójczy, który rozpylany jest w postaci suchej mgły. W zależności od potrzeb może to być środek wirusobójczy, grzybobójczy lub bakteriobójczy. Innowacyjna technologia ULV pozwala na osiągnięcie satysfakcjonującego efektu poprzez zastosowanie minimalnej dawki środka odkażającego. Przeważnie metoda zamgławiania jest stosowana w szpitalach, przychodniach i wszelkich placówkach medycznych ze względu na szybki czas działania. Już po około czterdziestu minutach pomieszczenie jest dokładnie zdezynfekowane.

Metoda ta pozwala na pozbycie się z pomieszczenia grzybów, pleśni, wirusów i bakterii, które unoszą się w powietrzu, a także wegetują na różnych powierzchniach. Jedyne co jest konieczne przy jej stosowaniu, to opuszczenie odkażanego pomieszczenia.