Szybkie auta zdalnie sterowane dla każdego dziecka

Mój syn skończył niedawno siedem lat. Miałam wielki problem z wybraniem dla niego jakiegoś prezentu. Próbowałam szukać czegoś dla osób w jego wieku. Wyrósł już z układania klocków czy tez bawienia się małymi samochodzikami. Próbowałam trochę podejrzeć jego czyny, żeby dowiedzieć się co bym mogła mu kupić. Stwierdziłam, że najlepiej będzie jak po prostu go zapytam.

Szybkie auto dla mojego syna

szybkie auta zdalnie sterowaneMoje dziecko bardzo się ucieszyło, że zapytałam go o to co chce dostać. Uważa to za coś dobrego, bo nie chciałby dostać czegoś co mu się nie podoba. Pojechaliśmy razem do sklepu i znaleźliśmy super dział, gdzie znajdowały się szybkie auta zdalnie sterowane. Były wykonane z trwałego materiału, który wytrzyma nawet w najtrudniejszych warunkach. Do tego były wodoodporne, dzięki czemu można było jeździć nimi po kałużach i podczas deszczu. W skład całego zestawu do kupienia wchodziły samochód, pilot do zdalnego sterowania, przewód USB- ładowarka, 2x akumulator, instrukcja obsługi. Samochody te był duży. Sterowanie pilotem sięgało aż do 100 metrów. Osiągały prędkość 45km/h. Można było nimi jeździć 40 minut od zakończenia ładowania. Posiadały napęd na cztery koła. Dodatkowo miały bardzo dobrze wzmocnioną konstrukcję. Miały zawieszenie przystosowane do każdego rodzaju nawierzchni. Elastyczność opon zapewnia dodatkową amortyzację, a specjalny bieżnik odpowiednio trzyma się każdej nawierzchni. Były bardzo łatwy w obsłudze, więc od razu postanowiłam wziąć jeden dla mojego syna. Bardzo się cieszył z takiego prezentu.

Uważam, że dobrym pomysłem było zapytać się go o to co by chciał dostać na urodziny. Przynajmniej bardzo się cieszył z prezentu który sam sobie wybrał. Bawi się tym samochodem cały czas. Pochwalił się kolegom, którzy od razu poszli do sklepu i kupili sobie podobne auta. Jednak samochód mojego syna był najszybszy i najlepiej wykonany.