Szybko nauczyłam się hipnozy

Od pewnego czasu zaczęłam interesować się zjawiskami paranormalnymi i życiem w zaświatach. Coraz bardziej przychylałam się do teorii równoległych wszechświatów i tego, że nie tylko na naszej planecie jest życie. Od dłuższego czasu zaczęłam również interesować się hipnozą. Niestety, nie potrafiłam się jej samodzielnie nauczyć. Na szczęście znalazłam w tym pomoc.

Dostałam pomoc w nauce hipnozy

jak nauczyć się hipnozyZnalazłam grupę kobiet, które również interesowały się takimi zagadnieniami. Poprosiłam je o pomoc. Powiedziałam, że nie wiem, jak nauczyć się hipnozy? Szybko znalazło się kilka osób, które chciały mi pomóc. Jedna z nich zaproponowała prywatne seanse podczas, których wszystkiego mnie nauczy, od podstaw. Zgodziłam się na to, ponieważ takie prywatne kursy hipnotyczne były dla mnie bardzo interesujące. Okazało się, że taka nauka hipnozy nie ma nic wspólnego z magią. To przede wszystkim ćwiczenia oddechowe, ćwiczenie nad koncentracją i poziomem skupienia. Okazało się, że hipnoza ma więcej wspólnego z nauką niż ze zjawiskami paranormalnymi. Dosyć szybko nauczyłam się wprowadzać w odpowiedni stan. Dzięki temu udało mi się odkryć nieznane dotąd zakamarki mojego umysłu, dzięki czemu dowiedziałam się czegoś o sobie. Byłam bardzo zadowolona z takiej nauki, ponieważ okazała się dla mnie bardzo przydatna i przede wszystkim interesująca.

Duże znaczenie miało dla mnie to, że nauka odbywała się w kameralnym gronie, w przyjemnej atmosferze. Dzięki temu czułam się w pełni bezpiecznie, a z tego co się dowiedziałam poczucie bezpieczeństwa jest niezbędne do tego, aby wprowadzić się w prawdziwy trans hipnotyczny. Warto również pamiętać o tym, że nauki nie wolno przyspieszać wbrew sobie, należy wszystko robić swoim tempem, wtedy hipnoza będzie czymś w pełni bezpiecznym.