Tania i skuteczna reklama

Firma, chcąc się zareklamować lub przedstawić nową ofertę, często korzysta z różnych form reklamy. Jedną z najłatwiej dostępnych i najpowszechniejszych form jest reklama za pośrednictwem ulotki oraz wizytówki. Zarówno ulotki reklamowe jak i wizytówki można zamówić w każdej drukarni zajmującej się drukami akcydensowymi, których nie brakuje w Bydgoszczy.

Ulotna informacja, czyli krótko o ulotce

wizytówkaNazwa ulotka pochodzi od krótkotrwałego życia takiej formy przekazu reklamowego. Po otrzymaniu ulotki najczęściej zapoznajemy się z jej treścią i wyrzucamy do kosza na śmieci. Jednak ulotki są najpowszechniejszą i jedną z tańszych form przedstawiania oferty firmy, instytucji czy wydarzenia kulturalnego. Na niewielkiej powierzchni można umieścić najistotniejsze informacje, które zachęcą potencjalnego klienta do skorzystania z oferty. Opracowanie graficzne ulotki powinno być ciekawe i przykuwać wzrok. Treść takiej ulotki jest ograniczona, ze względu na niedużą powierzchnię. Stąd na ulotce powinny się znajdować jedynie najistotniejsze oraz najciekawsze informacje, najlepiej poprzedzone krzykliwym i łatwo wpadającym w pamięć hasłem. Usługę druku może zamówić w jednej z wielu drukarnia bydgoszcz.

Wizytówka – dla wzmocnienia pamięci

Wizytówka jest znakomitą formą reklamy skierowana do konkretnego klienta. Szczególnie przydatna w takich miejscach jak gabinety lekarskie, placówki banku czy zakłady fryzjerskie lub kosmetyczne. Korzystając z usług, przykładowo doradcy bankowego, w pakiecie informacyjnym otrzymujemy także mały, prostokątny kartonik z imieniem, nazwiskiem oraz danymi kontaktowymi. Jestem to szalenie przydatna informacja na przyszłość, gdyż w pośpiechu często zapominamy numery telefonów czy nazwiska osób, z którymi mieliśmy kontakt i ponownie chcielibyśmy skorzystać z ich usług.

Tanie druki reklamowe – dla każdego

Mimo upływu lat wciąż z ogromnym powodzeniem korzystamy z papierowej formy reklamy – ulotek czy wizytówek. Atrakcyjna oferta druku ulotek czy wizytówek jest dostępna w każdej drukarni świadczącej usługi reklamowe. Cena jest uzależniona od rodzaju materiału i liczby kolorów. Każdy znajdzie dla siebie ciekawą i dopasowaną do potrzeb ofertę.