Telewizor w domu a producent mebli

Nie lubię telewizji, która mnie coraz bardziej denerwuje. Oglądając telewizor nie tylko tracę czas, ale i się nudzę, ponieważ nie ma tam nic ciekawego. Seriale, które lecą są bardzo przewidywalne, natomiast filmy dokumentalne cały czas się powtarzają.

Producent mebli pod telewizory

producent mebliNiemal u wszystkich moich znajomych są meble kuchenne, na których stoi telewizor. Do czego to doszło, żeby to pudło stawać nawet w kuchni. Czy musimy ciągle oglądać telewizję? Kiedyś to kuchnie miały co najwyżej radio. Czy ludzie naprawdę nie mogą żyć bez kolorowych, elektronicznych obrazów? Czy muszą się patrzeć w jeden punkt? Nie dość, że psują sobie wzrok, tracą czas, to jeszcze stają się upośledzeni. Oczywiście nie chodzi o to, że chorują psychicznie, ale nie zwracają uwagi na otaczający świat. Meble do salonu także posiadają miejsce, aby postawić na nich telewizor. Prawie wszystkie są projektowane już w ten sposób, że musi na nich królować ten sprzęt. Telewizory powiesza się także na ścianach. Ja wolę powiesić sobie obraz lub założyć antyramę z ciekawym zdjęciem. Spokój to jest to, co lubię. Lubię także cichą muzykę, ale promieniowanie wydostające się z telewizji, działa na mnie wręcz stresująco! Dziś każdy w swoim domu musi mieć telewizor. Rzadko się zdarza, że go nie ma. Producent mebli na tym skorzystał, ponieważ zaczęto produkować specjalne meble pod telewizory. Mają one różne rozmiary, kształty i kolory, ale mnie się całkowicie nie podobają. Produkcja mebli opiera się na tym, żeby jak najlepiej dopasować dany telewizor do wnętrza.

Mają specjalne skrytki na kable i kontakty. Półeczki są montowane pod głośniki i dekodery. Według mnie za dużo w tym roboty. Cenię sobie prostotę i spokój, dlatego zrezygnowałam z posiadania z ekranu.

Meble produkuje Inter Style-Małopolskie