Wakacje nad Bałtykiem

Każdy z nas marzy o relaksującym i regenerującym urlopie. Polecanym miejscem na wakacje, w którym zawsze dobrze wypoczniemy, jest nasze polskie morze. Duża liczba nadmorskich miejscowości sprawia, że czasem ciężko jest zdecydować się na konkretne miejsce z dużą ilością atrakcji. Dzisiaj napiszę kilka słów o Jastrzębiej Górze, która całkowicie skradła moje serce.

Czym urzekła mnie Jastrzębia Góra?

spa w jastrzębiej górzeNa pierwszy rzut oka Jastrzębia Góra jest zwykłą niczym niewyróżniającą się miejscowością leżącą nad morzem. Jednak już po pierwszych chwilach spędzonych w tym mieście zrozumiałam, jak bardzo się myliłam. Rzeczą, która od razu rzuca się w oczy, jest kameralność tego miejsca. Jastrzębia Góra jest naprawdę niewielką mieściną, dzięki czemu z pewnością nie uświadczymy tu dzikich tłumów. Dla mnie to bardzo ważny aspekt, który bezpośrednio wpływa na moje samopoczucie. Przedzieranie się przez tłumy gości kompletnie nie jest w moim stylu, dlatego cieszę się, że nie musiałam przez to przechodzić. Plaże i kąpieliska w Jastrzębiej Górze to jedne z ładniejszych, jakie miałam okazję zobaczyć. Serio, byłam już w kilku nadmorskich kurortach, w których śmieci na piasku były czymś normalnym. Tutaj natomiast jest czysto, schludnie i bardzo naturalnie. Muszę pochwalić również tutejszą ofertę noclegową, która naprawdę wydaje się dobra i różnorodna. Każdy z nas na pewno znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania i potrzeby. Ja zdecydowałam się na dość luksusowy hotel ze spa w Jastrzębiej Górze, który zadowolił mnie w stu procentach. Piękne pokoje, dobre wyposażenie i przyjazna obsługa – czego chcieć więcej! Czas pomiędzy wylegiwaniem się na plaży a zwiedzaniem wypełniłam relaksacyjnymi zabiegami i masażami i z pełną świadomością muszę stwierdzić, że dawno tak dobrze się nie czułam. Swój czas w Jastrzębiej Górze oceniam na plus i na pewno jeszcze tu wrócę.

Jastrzębia Góra to jedna z miejscowości leżących bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim. Moc atrakcji, piękne widoki i zielona okolica zapewniają wypoczynek i regenerację sił. Polecanym noclegiem, który z całą pewnością mogę polecić, są hotele ze spa. Komfort połączony z prawdziwym relaksem to lekarstwo zarówno dla ciała, jak i duszy.