Wesele a organizacja imprezy dla dzieci

Za kilka miesięcy organizujemy wesele. Myślę, że wzięliśmy na swoje barki bardzo wiele, ponieważ zdecydowaliśmy się na przyjęcie w namiocie ogrodowym. Nie sądziłam, że będzie to wymagać od nas tyle zaangażowania, załatwiania rozmaitych spraw i niezbędnych elementów.

Na weselu warto czymś zająć dzieci

imprezy dla dzieciOstatnio zaczęliśmy też rozmawiać o tym, że na naszym przyjęciu będzie bardzo dużo dzieci w różnym wieku. Trzeba je jakoś zając zabawą na tyle, by rodzice mogli w spokoju porozmawiać, zjeść i potańczyć. Moglibyśmy wynająć jakieś atrakcje na imprezy dla dzieci – w końcu mamy dużo miejsca do zagospodarowania. Koleżanka wspominała mi, że kiedyś wynajęła atrakcje na pikniki w bardzo korzystnej cenie. Ponoć dzieciaki w ogóle nie chciały z nich zejść! Mimo wszystko najwyższej jakości organizacja imprez dla dzieci jak do tej pory wychodziła jej doskonale i myślę, że mogę jej w tej materii zaufać. Myślę, że zdecydujemy się przede wszystkim na jakieś dmuchane atrakcje. Przede wszystkim są bezpieczne, a poza tym na rozmaitych festynach dzieci chętnie z nich korzystają. Można by też pomyśleć o jakiejś animatorce, która zajęłaby się zabawami i zagwarantowała jakieś kreatywne atrakcje w plenerze dla dzieci. Myślałam o malowaniu buziek, ale nie jest to chyba jednak dobre rozwiązanie podczas wesela. Dzieci będą wyglądać nieco dziwnie na zdjęciach i pewnie ubrudzą swoje ładne sukienki i garnitury. Należałoby też pomyśleć o jakimś miejscu do spania lub odpoczynku na najmłodszych maluchów, które na pewno nie wytrzymają do białego rana i będą senne. Taka animatorka mogłaby ułożyć je do snu i zadbać o ich bezpieczeństwo.

Okazuje się, że wesele w plenerze jest naprawdę problematyczne, ale z drugiej strony dzieciom na pewno przypadnie do gustu bardziej ogród pełen atrakcji, niż nudna sala restauracyjna.