Wirtualny spacer po nieruchomości od Matterport

Od dawna jesteśmy na polskim rynku znani jako jedna z lepszych agencji zajmujących się wyszukiwaniem nieruchomości. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i w szybkim tempie są w stanie znaleźć, bądź sprzedać daną posiadłość w krótkim czasie. Tak naprawdę mamy praktycznie stu procentową liczbę pozytywnych komentarzy, a dzięki nowej współpracy zainteresowanie naszą firmą wciąż rośnie.

Lepsza sprzedaż nieruchomości dzięki wirtualnym spacerom Matterport

wirtualny spacer matterportBy utrzymać się na rynku, trzeba cały czas dążyć do ulepszania swojej firmy. Niestety, ale konkurencja cały czas rośnie. Każdego roku otwiera się w naszym mieście kilka biur o podobnej tematyce co nasza. Niestety, skutkuje to tym, że ludzie często z ciekawości korzystają z usług nowych firm. Ostatnio, dzięki znajomemu, poznaliśmy ludzi, którzy pomogli nam polepszyć jakość prezentowanych przez nas nieruchomości. Nowością na rynku jest wirtualny spacer Matterport – jest to nowa firma, która robi fenomenalne projekty filmów i dzięki nim prezentowane pomieszczenia robią dużo większe wrażenie, niż same zdjęcia. Od czasu kiedy współpracujemy z nimi i robią dla nas prezentacje mieszkań i domów, to ilość i szybkość sprzedaży nieruchomości wzrosły kilkukrotnie. Sam nie dziwię się, bo tak naprawdę taki wirtualny spacer szybko potrafi zweryfikować, czy dane miejsce nam się podoba, czy też nie. Jest to praktycznie odzwierciedlenie faktycznego wyglądu. Od kiedy korzystamy z ich usług, nikt nam nie zgłaszał, że coś wygląda inaczej niż na naszej stronie.

Wcześniej klienci narzekali, że albo na zdjęciach ich dom nie wygląda tak dobrze jak w rzeczywistości, bądź wręcz przeciwnie, ktoś przychodził oglądać mieszkanie na żywo, bo zdjęcia były ładne, a na żywo zastawiali zupełnie inną rzeczywistość.