Wizytówki online czyli proste rozwiązanie

Niedawno wraz z przyjacielem założyliśmy firmę, w związku z czym musieliśmy przywiązać dużą uwagę do odpowiedniej reklamy. Mieliśmy pomysły na reklamę w telewizji i baner zachęcający do skorzystania z naszych usług, jednak najważniejsze były dla nas wizytówki – to w końcu one są najlepszą reklamą. Mój przyjaciel chciał skorzystać z usług znanej firmy, ale ja wpadłam na inny pomysł.

Kreator wizytówek online jako funkcjonalne rozwiązanie

wizytówki onlineNie spodziewałam się, że tworzenie wizytówek będzie tak przyjemnym zadaniem. Dzięki dużej możliwości wyboru różnych układów, mogłam dostosować swoją wizytówkę pod kolor loga firmy. Jako, że nasza firma zajmuje się kosmetykami postawiłam na bardzo dziewczęcy, przyjemny dla oka kolor. Pomimo gotowych inspiracji umieszczonych w internecie, zdecydowałam się na coś bardziej osobistego. Wybrałam piękną różę, która idealnie komponowała się z nazwą firmy. Wizytówki online dają możliwość wyboru własnego zdjęcia czy też obrazka. Ja jednak postawiłam na prostotę – jeden symbol, nazwa firmy i najważniejsze dane kontaktowe. Dla uzyskania szczerej opinii wydrukowałam jedną wizytówkę na próbę i dałam ją mojej koleżance, która przekazała ją dalej swoim własnym znajomym, którzy nie znali mnie i nie wiedzieli o mojej firmie. Kilka dni później moja koleżanka powiedziała, że wszyscy byli pod wrażeniem i na pewno ta wizytówka jest świetną reklamą. Mój przyjaciel zgodził się z tą opinią. W związku z tym postanowiliśmy zacząć się reklamować i ruszyć ze sprzedażą. To był nasz sukces.

Nigdy nie pomyślałabym, że wizytówki będą tak dobrą decyzją. Teraz, w dobie internetu, największe powodzenia mają reklamy internetowe, ale jak widać jedna z tradycyjnych form reklamy okazała się równie skuteczna. Cieszę się, że znalazłam kreator online, ponieważ dzięki tej decyzji zdecydowałam się na kurs grafiki komputerowej. To jeden z moich lepszych pomysłów.