Współpracuję z producentem placu zabaw

Przygotowuję reklamę dla dobrego produktu. Właściciel firmy, który się do mnie zgłosił jest bardzo przystojnym mężczyzną. Już dawno nie spotkałam kogoś tak interesującego. Musze przyznać, że jestem pod jego wrażeniem. Ma sporą wiedzę o produktach, które sprzedaje i bardzo miło się z nim rozmawia.

Przygotowuję reklamę o placu zabaw

plac zabaw marki Little TikesPlac zabaw marki Little Tikes jest nowością na rynku. Plac zabaw marki Little Tikes jest nowoczesny i wykonany z bezpiecznych materiałów. Do tej pory na naszym rynku nie było tak kolorowych placów zabaw. Muszę przyznać, że praca z tym klientem to była dla mnie sama przyjemność. Klient wiedział czego chce i dzięki temu przygotowanie reklamy było dla mnie wyjątkowo proste. Często miałam okazję pracować z klientami, którzy nie wiedzieli czego chcą i nie mogłam się z nimi dogadać. Obecny mój klient to ich zupełne przeciwieństwo. Przyszedł do mnie bardzo przygotowany. Posiadał sporo katalogów i informacji o danym produkcie. Mogłam na nich bazować w trakcie przygotowywania reklamy. Zdecydowaliśmy się na reklamę do telewizji. Stwierdziliśmy, że to będzie najlepszy kanał bo dzięki niemu nasza reklama traci do sporej ilości osób. Bardzo nam na tym zależy. Mam nadzieję, że moja praca i pomysły spodobają się mojemu klientowi. Liczę na kolejne zlecenia od tego klienta bo jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Reklama została przygotowana i niedługo pojawi się w telewizji.

Efekt końcowy reklamy był dla mnie bardzo zadowalający. Właściciel firmy był także zadowolony z końcowego efektu. Stwierdził, że z każdym następnym produktem także będzie się do mnie zgłaszał. Powiedział także, że poleci moje usługi swoim znajomym, którzy także prowadzą firmy. Cieszę się bo dzięki temu mam szansę na ciekawe i dobrze płatne zlecenia.