Wykonuję tanie stojaki reklamowe

Od jakiegoś czasu trudnię się różnymi rzeczami. Z zamiłowania jestem grafikiem i skończyłem nawet specjalistyczne studia w tym kierunku. Nie dane mi jednak było zostać jakimś większym artystą, więc bardziej zajmuję się grafiką typowo użytkową.

Tanie stojaki reklamowe to mój biznes

Tanie stojaki reklamoweProjektuję różne rzeczy reklamowe, wykonuję loga. To ostatnie lubię najbardziej, bo zawsze jest to większy wysiłek dla umysłu i naprawdę kreatywna a praca. Efekt też często mi się podoba, a klient także jest zazwyczaj zadowolony. Robię jednak także rzeczy mniej fantazyjne jak tanie stojaki reklamowe. Muszę na przykład zaprojektować ich wygląd. Zazwyczaj są to jakieś barwy firmy, grafiki, hasło reklamowe i tak dalej. Czasami mi się to nudzi, ale w moim otoczeniu nie ma nikogo, kto by się tym zajmował, więc jest to swego rodzaju nisza, którą wypełniam. Wiem, że takie rzeczy też są potrzebne. Stojaki na ulotki wykorzystuje wiele firm i są mi wdzięczne, że mogą je wykonać w sposób innowacyjny. Robię dla nich projekt według danych, które mi podają. Czasami potrzebnych jest kilka poprawek, bo wiadomo, że nie każdemu się wszystko podoba. Mimo to jednak efekt końcowy zazwyczaj spotyka się z aprobatą. Czasami chciałbym robić częściej coś innego, a nie tylko zastanawiać się, gdzie będą stały regały sklepowe, a gdzie ten stojak. Myślę jednak, że w miarę rozwoju firmy coraz częściej będą się pojawiać klienci na loga właśnie czy na projektowanie stron.

Żywię przynajmniej taką nadzieję i ciągle do tego z mocą dążę. Jeśliby tak było i działałbym w bardziej zróżnicowanych kierunkach, byłbym już stuprocentowo zadowolony z tego, co robię.

Źródłem informacji była witryna internetowa www.wist-online.com