Wytrzymałe opakowania kartonowe na wino

Podróże to świetna okazja, aby spróbować regionalnych przysmaków i skosztować trunków, bo większość z nich jest nieosiągalna w naszych rodzimym kraju. Wiąże się to z małymi przedsiębiorstwami zajmującymi się wytwarzaniem alkoholi oraz drogimi opłatami, które musi ponieść ten, kto chce je sprzedawać w Polsce. Dlatego też warto zaopatrzyć się w kilka butelek wina czy rumu we własnym zakresie.

Opakowania na wino w każdej winiarni

kartonowe opakowanie na winoWakacje w Hiszpanii to doskonała okazja, aby skosztować regionalnych trunków. Wyspa Lanzarote posiada kilka czynnych winiarni i przemierzając jej zakątki możemy obserwować, jak na tym wulkanicznych krajobrazie przedstawia się winorośle. Każda regionalna winiarnia oferuje swoje trunki do wzięcia na wynos, pakując je w kartonowe opakowanie na wino. Co ciekawe, ze względu na ich liczbę, mają do tego odpowiedniej wielkości pudła. Każda butelka oddzielona jest od siebie separatorem, w postaci tekturowej wkładki. Dzięki temu nie mamy co martwić się o ich bezpieczeństwo w czasie transportu. Ponadto te kartony są wykonane z kilku warstw tektury i dzięki temu są niezwykle wytrzymałe. Odwiedzając kilka winiarni w Hiszpanii możecie też liczyć na to, że każda z nich będzie miała swoje logo na kartonowych opakowaniach. Sprawia to, że praktycznie otrzymujemy gotowy prezent dla bliskich, którym chcemy przywieźć pamiątkę z wakacji. Ponadto atrakcyjnie prezentuje się ono na półce. Każde kartonowe opakowanie na wino posiada okienko, które ukazuje logo i nazwę wina oraz jego barwę. 

Bez względu na to, do jakiego kraju podróżujecie i czy jesteście miłośnikami alkoholi, warto zapewnić sobie pamiątkę w postaci butelki wina w ekskluzywnym kartonowym opakowanie. Są one solidne i wytrzymałe, więc nie martwcie się o bezpieczeństwo pakunku. To doskonały pomysł na prezent dla znajomych czy rodziny na każdą okazję.