Zakończenie roku z dmuchańcami

Jestem dyrektorką przedszkola i organizuję zakończenie roku dla moich podopiecznych. Całość wydarzenia przybierze formę pikniku na świeżym powietrzu, zaopatrzonego w catering, a dzieci będą brały udział w przyjęciu w towarzystwie rodziców. Zastanawiam się na wynajmem dmuchawców, ponieważ jeszcze nie ustaliłam przewidywanych atrakcji dla dzieci. 

Czy dmuchańce spodobają się dzieciom? 

dmuchańce warszawaPoczątkowo myślałam o zapewnieniu dodatkowej atrakcji w formie spektaklu dla dzieci, jednak w tym roku był on zorganizowany na pierwszy dzień wiosny. Dlatego też nową formą zabawy, która pozwala na zabawę na świeżym powietrzu zdają mi sie dmuchańce Warszawa jest na tyle dużym miastem, że nie będzie problemu z odnalezieniem firmy oferującej ich wynajem. Poszukuję firmy, które przede wszystkim zapewni mi dobra jakość oferowanych dmuchańców, abym mogła być spokojna, że dzieci bawiące się na nich będą bezpieczne i cała impreza przebiegnie bez komplikacji. Chciałabym, aby zachowane były również odpowiednie warunki higieniczne, dmuchańce nie mogą być zatem ubrudzone czy zakurzone. Jeśli chodzi o rodzaje dmuchańców, najbardziej zależy mi na tym, aby obiektów było dużo i aby były różnorodne. Najbardziej potrzebna jest na pewno na dużej zjeżdżalnia, po której dzieci mogłyby zjeżdżać wraz z rodzicami oraz na stożek wspinaczkowy, aby mogły zużytkować swoją energię, gdy rodzice będą w sali kawowej. Dmuchane place zabaw oraz tory z przeszkodami są również mile widziane.

Wisienką na torcie, jeśli chodzi o poziom atrakcyjności dla dzieci, będzie dmuchany basen, który przyda się nam na przyjęciu o takiej porze roku. Pozwoli schłodzić się w upale i zajmie dzieci na chwilę dłużej, aby przedszkolanki mogły przygotować w tym czasie dyplomy, świadectwa i wyróżnienia.