Zakrycie rysy naklejką na meble

Niedawno będąc na wakacjach nad morzem odwiedziłam sklep z używanymi meblami. Były tam nie tylko antyki, ale również trochę nowsze, używane meble. Bardzo lubię chodzić do takich miejsc, uważam, że posiadają niepowtarzalny klimat, którego nie mają sklepy z nowymi meblami i dodatkami.

Praktyczne zastosowanie naklejek na meble

naklejki na mebleKażdy mebel, który już wcześniej do kogoś należał ma swoje historię. Być może kryje nawet jakąś tajemnicę. Będąc w takim klimatycznym sklepie dostrzegłam przepiękną szafę. Stała niepozornie w rogu, ukryta za kilkoma drewnianymi wieszakami. Szafa, która przykuła moją uwagę była wykonana z drewna pomalowanego na biało. Widać było, że służyła komuś przez długie lata. Jednak miała jedną wadę – dość sporą rysę na drzwiach. Kiedy ją zobaczyłam, byłam prawie pewna, że chyba jednak jej nie kupię. Pomyślałam jednak, że można ją jakoś zakryć. Mogą się tu przydać np. naklejki na meble. Kiedy wspomniałam o tym sprzedawczyni, powiedziała, że to doskonały pomysł i podała mi adres sklepu, gdzie mogę takie naklejki dostać. Byłam jej bardzo wdzięczna. Szafę oczywiście kupiłam. Po zakupie, poszłam do tego sklepu, który okazało się, że jest bardzo blisko. Wśród bogatego wyboru, zdecydowałam się na naklejkę z nadrukiem róż. Wybrałam akurat taki motyw, ponieważ stwierdziłam, że taki romantyczny nadruk będzie idealnie pasował do mojej świeżo zakupionej, białej szafy. Wybrałam dość sporych rozmiarów naklejkę, zajmującą prawie całą długość drzwi.

Kiedy wróciłam z wakacji zabrałam się do pracy. Odświeżyłam szafę, wyczyściłam ją z zabrudzeń oraz kurzu, potem nakleiłam różę. Efekt końcowy był naprawdę zadziwiający, aż sama byłam zaskoczona jak pięknie się to prezentowało. Jeżeli nie wiecie jak zakryć zarysowania na meblach to polecam naklejki.