Zakup sukienki wizytowej

Za kilka dni moja mała córeczka będzie kończyć cztery latka. Przygotowuję wraz z mężem imprezę urodzinową. Będzie bardzo dużo gości. Oczywiście moja mała córeczka musi jakoś ładnie wyglądać. Planuję zakupić jej bardzo ładną sukieneczkę, tak by się wyróżniała wśród wszystkich gości. W końcu to jej święto.

Wybór sukienki wizytowej

piękne sukienki wizytowe dla dziewczynekPojechałam ze swoją córką na zakupy. Pomimo tego, że jest ona jeszcze małą, to bardzo uwielbia chodzić ze mną do sklepów z ubraniami. W sklepie były same piękne sukienki wizytowe dla dziewczynek. Są co prawda w o wiele większej cenie, niż inne sukienki, ale w sumie nie będę oszczędzać na swoim dziecku. Przejrzałyśmy razem kilka regałów z sukienkami. Ona bardzo lubi czerwone sukieneczki, w sumie nie wiem dlaczego, ale najważniejsze, że już potrafi sama sobie coś wybrać. Ekspedientki są zawsze pełne podziwu. Mówią, że większość dziewczynek nie lube przebierać w ubraniach, a tym bardziej je przymierzać. Moja córka wprost uwielbia. Wybrałyśmy trzy czerwone sukieneczki i poszłyśmy do przymierzalni. Ostatecznie postawiłyśmy na jedną. Dobrałyśmy do tego rajstopki i buciki. Obie wyszłyśmy ze sklepu bardzo zadowolone. Na koniec córka otrzymała cukierka od sprzedawczyni. W ten sposób córka była szczęśliwa. Poszłyśmy jeszcze na lody.  Pozostało mi już tylko przygotować potrawy na tę uroczystość i cała impreza będzie już przygotowana. Wróciłyśmy do domu i pokazałyśmy zakupy mojemu mężowi.

Na samym początku mąż był zły, że tak dużo wydałam, ale po jakimś czasie się uspokoił i nawet dał mi część pieniędzy, za zakupioną sukienkę. Córka już jest szczęśliwa, a jeszcze nie wie co ją czeka, gdy rozpakuje od nas prezent. Mianowicie kupiliśmy jej domek dla lalek, o którym już dawno marzyła. Impreza urodzinowa już niedługo się rozpocznie.