Zamówiłam catering z restauracji w Gdańska

Zbliżała się moja dwudziesta rocznica ślubu. Tym razem postanowiłam zaprosić najbliższą rodzinę z trójmiasta na małą uroczystość. Na początku miało być odnowienie przysięgi małżeńskiej. To było dla mnie bardzo ważne wydarzenie. Każdy się denerwował.

Dobra restauracja Gdańsk zorganizowała nam rocznicę ślubu

dobra restauracja GdańskJa miałam bardzo dużo pracy i organizacja takiego spotkania rodzinnego była dla mnie dużym wyzwaniem. W moim rodzinnym Gdańsku znajdowała się spora sala weselna. To miejsce niestety było trochę zbyt przestronne. Musiałam znaleźć coś innego. W planach miałam zaledwie trzydzieści osób. To nie mogła być zbyt duża sala. W centrum znajdował się jeszcze hotelik. On niestety oferował tylko sale konferencyjne. To także nie spełniało moich oczekiwań. Na szczęście pewien pracownik polecił mi jeszcze jeden obiekt, który nadaje się na taką okazję. Była to średniej wielkości dobra restauracja Gdańsk. Ona miała małą salkę na której bez problemu zmieściliby się moi wszyscy goście. To mnie ucieszyło. Po obejrzeniu menu byłam bardzo zadowolona. Postanowiłam od razu zamówić catering. Owoce morza oraz inne frykasy idealnie wpasowały się w gust mojej rodziny. Znałam każdego i wiedziałam, że dla nich liczy się każdy szczegół. Zawsze oczekiwali wysokich standardów i wysokiej kultury osobistej od obsługi. Okazało się, że do była dobra restauracja. Nikt nie narzekał. Wszystko było dobrze zorganizowane, a kelnerki spisały się na sto procent. Nie miałam co do nich żadnych zastrzeżeń.

Doskonale wiedziały co mają robić i nie plątały się. Moi goście byli także bardzo zadowoleni. Mogliśmy spędzić miłe chwile w gronie naszej rodziny świętując moją rocznicę ślubu. Sala okazała się w sam raz. Gdyby była odrobinę większa to mogłaby okazać się po prostu za duża. Tak wszystko ze sobą współgrało.