Zdrowotny sok z Noni

W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów soków owocowych i warzywnych, które mają lepszy lub gorszy skład. Jednak te ogólnie dostępne mają przeważnie dodatek cukru, wody czy nawet zawierają barwniki. Takie soki zdecydowanie nie są zdrowe.

Ile kosztuje butelka soku z Noni?

sok z noni ze sklepuJeżeli chcemy kupić zdrowy i naturalny sok o właściwościach zdrowotnych, to najlepiej udać do apteki, sklepu ze zdrową i ekologiczną żywnością lub szukać ich bezpośrednio na stronach producentów. Jednym z najbardziej znanych jest sok z Noni ze sklepu z ekologicznymi produktami. Pochodzi on z Polinezji, gdzie od wieków rośnie morwa indyjska, z której jest pozyskiwany olej i wspomniany sok. Tamtejsi mieszkańcy uznają go za cudowne lekarstwo na wszystkie dolegliwości zdrowotne, a także schorzenia. Przede wszystkim jest on znany z właściwości przeciwzapalnych, przeciwbólowych, wzmacniających czy nawet antyrakowych. Niektóre z nich są potwierdzone badaniami naukowymi, a inne jedynie głoszone przez ludzi, którzy stosowali sok. Jedno jest pewne, sok zawiera potężną dawkę witaminy C, która skutecznie wzmacnia odporność, a to jest kluczowe w walce z wieloma chorobami. Znajdziemy w nim także witaminę E i A oraz witaminy z grupy B. Sok z Noni jest sprzedawany w butelkach z ciemnego szkła, ponieważ zawarte w nim antyoksydanty są wrażliwe na światło oraz wysoką temperaturę, zatem należy go trzymać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu należy go spożyć w ciągu maksymalnie kilku tygodni. Za oryginalny sok należy zapłacić około czterdzieści złotych.

Jedynie oryginalny sok z morwy indyjskiej gwarantuje nam wszystkie cudowne właściwości, zatem nie warto się dać skusić na tańsze produkty, ponieważ mogą być marnymi podróbkami. Sok dostępny jest w pojemności pięćset albo tysiąc mililitrów.