Zegarki z drewna hitem sezonu

 

Nadchodzący sezon jesienno- zimowy będzie stał pod znakiem natury. Dominować mają naturalne kolory oraz ekologiczne materiały. Elegancja przeplatać się będzie z bardziej luźnymi stylizacjami. Dość istotne znaczenie będą miały też dodatki i to często w dość nietypowych odsłonach. Co prawda jeszcze mamy lato, ale można już w sklepach znaleźć jesienne kolekcje. Warto się z nimi bliżej zapoznać. 

Modne zegarki z drewna

drewniane zegarkiZa oknami ostatnie promienie letniego słońca przygotowują nas powoli do jesieni. Co prawda w ciągu dnia jest jeszcze bardzo ciepło, jednak wieczory i noce są dość zimne. W sklepach już od jakiegoś czasu można dostać jesienno- zimowe kolekcje ubrań. W tym roku projektanci postawili przede wszystkim na naturę, w szerokim tego słowa znaczeniu. Naturalne są zarówno barwy tkanin, jak i same tkaniny. Jeżeli chcemy być na topie, to powinniśmy postawić na mniejszą lub większą elegancję. Ważnym elementem wszystkich stylizacji będą w nadchodzącym sezonie dodatki. Część z nich występuje w całkiem nietypowych odsłonach. Ogromną popularnością już teraz cieszą się drewniane zegarki, dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Są one w większości w stu procentach wykonane z rozmaitych kawałków drewna. Tworzy się je zazwyczaj ręcznie, przez co zyskują na swojej wartości, jak i unikatowości. W damskiej wersji są one bardzo delikatne i ładnie komponują się na przykład z sukienkami. Męskie wersje są większe i bardziej zdecydowane.

W nadchodzącym sezonie jesienno- zimowym duże znaczenie w stylizacjach będą miały dodatki. Najlepiej, żeby były one jak najbardziej naturalne. Bardzo popularne od jakiegoś czasu stają się drewniane zegarki. Ich kolekcje tworzone są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Są wersje zarówno bardziej eleganckie, jak i bardziej sportowe.