Zepsuł mi się laptop czyli naprawa laptopów

Dzisiaj miałam ciężki dzień w pracy. Po pierwsze w naszym biurze rachunkowym było bardzo wiele klientów. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w centrum Poznania. Obsługujemy klientów indywidualnych a także duże przedsiębiorstwa.

Naprawa laptopów długo trwa

naprawa laptopów Przechowujemy różne faktury i dokumenty klientów w naszym biurze na specjalnych serwerach. Kiedyś drukowaliśmy każdy dokument, który nam wysyłali poczta elektroniczną. To było jednak skomplikowane. Dokumenty musieliśmy przechowywać w naszych magazynach i z roku na rok było ich coraz więcej. Drukarki często miały awarie. Naprawa drukarek była kosztowna. Serwis drukarek odbywa się u nas często a i tak występowały usterki. Właściciel naszego biura stwierdził, ze to nie jest dla nas opłacalne i teraz każdy dokument, który księgujemy przechowujemy na internetowym serwerze. Każda księgowa ma laptop swój osobisty, który może zabrać do domu kiedy jest dużo pracy a na przykład z przyczyn osobistych nie może nadgodzin wykonywać w domu. Ja mam małe dziecko i czasem zabieram laptop do domu. Szczególnie wtedy kiedy moja córka jest chora i chcę być z nią w domu. Kiedy ona zasypia ja zabieram się za prace i siedzę czasem po nocach. Dzisiaj jednak zostałam dłużej w pracy bo mój laptop się zepsuł. Serwis laptopów skierował do mnie fachowca dopiero po godzinie czternastej. Miałam sporo zaległości, które musiałam nadrobić. Naprawa laptopów wiedziałam, ze może potrać długo ale nie sądziłam że będę musiała czekać ponad godzinę. Gdybym wiedziała to poszłabym w między czasie do miasta na małe zakupy. Serwis komputerowy wystawił fakturę do zapłaty, która musiałam przekazać do księgowości.

Udało mi się do dziewiętnastej nadrobić zaległości. Kiedy przyjechałam moja córka Emilka była już wykąpana i czekała na mnie z kolacją

Więcej na stronie http://unikom.pl