Zepsute płytki drukowane w telewizorze a projektowanie elektroniki

Gdy z mężem kupowaliśmy mieszkanie kupiliśmy do niego też praktycznie wszystkie nowe sprzęty. W tym także był kupiony telewizor.Chociaż minęło już pięć lat ja cały czas myślę o swoim telewizorze jako o czymś całkiem niemal nowym.

Projektowanie elektroniki wykona specjalista

projektowanie elektronikiJednak wygląda on nadal naprawdę ładnie i w niczym nie odbiega od takich telewizorów prosto ze sklepu. No pewnie jeśli by się bardziej zagłębić w funkcje jakie telewizor posiada to pewnie widać byłoby tą różnicę. Jednak jak dla mnie i mojego męża ten telewizor jaki mamy musi jeszcze parę lat wytrzymać. Mamy w planach dużo innych wydatków niż kupno telewizora. Pech chciał, że nasz telewizor pewnego dnia się popsuł. I to tak, że nawet mój mąż, który zna się na wielu rzeczach nie wiedział co się stało. Zanieśliśmy go więc do naprawy. Miałam nadzieję, że nie będzie to nic poważnego. Okazało się, że zepsuły się płytki drukowane ale ten element można wymienić. Przy okazji zostały wymienione obwody drukowane bo z tego co powiedział nam elektryk to je się także w takich przypadkach wymienia. Ten elektryk u którego byliśmy robi nawet najlepsze projektowanie elektroniki także pewnie zna się na tym. Bo przecież takie projektowanie elektroniki wymaga na pewno dużej wiedzy i umiejętności. Telewizor po tygodniu był do odbioru. Gdy wracałam z pracy wstąpiłam po niego. Naprawa trochę kosztowała jednak na pewno się opłacało. Elektryk powiedział, że teraz telewizor będzie działał jak nowy, i że długo nie powinno się z nim nic dziać. Gdy wróciłam do domu od razu włączyłam go i rzeczywiście wszystko było w porządku.

Bardzo mnie to ucieszyło bo naprawdę w naszej obecnej sytuacji finansowej nie wyobrażałam sobie kupna nowego telewizora. Mąż gdy wrócił z pracy także dokładnie go obejrzał i stwierdził, że dobrze że daliśmy go do naprawy.