Zostaję w Bydgoszczy i będę prowadzić sklep z roletami

Jestem bardzo zadowolona z wyników jakie osiąga nasz sklep. W sklepie mam sporo pracy. Zostałam oddelegowana żeby zając się sklepem bo mój przełożony ma do mnie zaufanie. Miałam do miasta Bydgoszcz przyjechać tylko na miesiąc ale rozmawiałam już z szefem, że chętnie zostanę tu na stałe.

Rolety w dobrych cenach

roletyBydgoszcz bardzo mi się spodobała jako miasta. Mieszkańcy są bardzo mili a miasto zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Rolety materiałowe, które sprzedajemy cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Ciekawe rolety sprzedawane w Bydgoszczy oferujemy klientom w przystępnych cenach. Każdy klient znajdzie w naszym sklepie kolor czy wzór, który mu się spodoba. Rolety zamawiamy od sprawdzonych i najlepszych producentów z naszego regionu. Rolety dzień noc są hitem. Ich wysoka sprzedaż zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nie sądziłam, że nasz nowy oddział będzie się aż tak dobrze rozwijać. Tym bardziej, że w mieście Bydgoszcz jest sporo firm, które działają w tej samej branży. Nasza firma na wszystkie roletki zagwarantowała niższe ceny ponieważ musieliśmy się jakoś przebić. Moskitiery, które mamy w ofercie także cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Mój przełożony nie spodziewał się, że będę chciała w mieście Bydgoszcz zostać na stałe. Powiedział, że oczywiście bardzo się z tego cieszy bo ma do mnie zaufanie i będzie się cieszył jak sklep będzie prowadzony przez pracownika z takim doświadczeniem. Moi rodzice mieszkają niedaleko Bydgoszczy więc będę do nich miała bliżej. Postanowiłam rozejrzeć się za mieszkaniem na kredyt.

Będę chciała także rolety materiałowe sobie zamontować bo wiem, że nasze rolety są najlepsze na rynku. Bardzo podoba mi się zmiana, która pojawiła się w moim życiu. Jestem pozytywnie nastawiona do życia i pracy. Podoba mi się to.